Contact

Adresa Regiei Autonome Imprimeria Bancii Nationale a Romaniei este:
Str. Luica nr. 198-202
040994 Bucuresti - Sector 4
Romania

Conducere:
DIRECTOR GENERAL
Laurentiu Dragomir            Tel: + 40-21-310.32.20    E-mail: laurentiu.dragomir@imprimeriabnr.ro

DIRECTOR TEHNIC
Ioana Indrea            Tel: + 40-21-310.32.20    E-mail: ioana.indrea@imprimeriabnr.ro

DIRECTOR ECONOMIC
Georgeta Radulescu      Tel : +40-21-460.13.33    E-mail: georgeta.radulescu@imprimeriabnr.ro

SECRETARIAT
Tel: +40-21-310.32.20      Fax: +40-21-311.24.48   E-mail: office@imprimeriabnr.ro

Marketing-Vanzari:
Sef Serviciu
Liliana Constantinescu          Tel/Fax: +40-21-312.36.06    E-mail: liliana.constantinescu@imprimeriabnr.ro

Productie:
Sef Serviciu
Anisoara Puscasu          Tel: +40-21-460.13.00 interior 135    E-mail: productie@imprimeriabnr.ro

Pre-Press:
Sef Departament
Razvan Popescu           Tel: +40-21-460.13.00 interior 122    E-mail: razvan.popescu@imprimeriabnr.ro

PRIMA PAGINA COMPANIA PRODUSE SI SERVICII ELEMENTE DE SECURITATE ASIGURAREA SECURITATII CONTACT NOUTATI
Copyright 2003 ® Imprimeria Bancii Nationsle a Romaniei. All rights reserved